Website Builder fto websitetemplates.org Website Design

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe agregatem jest nowoczesną techniką malarską umożliwiającą szybkie i tanie pomalowanie na gładko lub strukturalnie dużych powierzchni ścian , sufitów i innych trudno dostępnych lub nierównych powierzchni takich jak np. mury. Podczas jednego dnia można pomalować nawet do 1000 m2 powierzchni. Pracujemy na najlepszych agregatach na świecie marki Titan. Podczas malowania natryskowego nakładana farba jest równomiernie rozłożona, pozbawiana zacieków i pokrywa nawet przy jednokrotnym malowaniu różne nierówności malowanej powierzchni.

Za pomocą malowania natryskowego możemy pokryć farbą zarówno ściany wewnątrz budynków na płytach kartonowo gipsowych, gładziach, tynkach, jak i elementy zewnętrzne tj. mury, tynki zewnętrzne, dachy. Atutem malowania natryskowego jest trwałość powłoki malarskiej, odporność na ścieranie, dużo mniejsze pylenie niż w przypadku tradycyjnej techniki malowania, gdyż powietrze pod ciśnieniem 3-8 bar zbiera cząsteczki farby i transportuje je na podłoże, szybkość wykonania usługi a także to, że bardzo często wystarczy jednokrotne malowanie dla pokrycia danej powierzchni.

Remonty od A do Z Poznań

W naszych rękach zostawiasz remont my w Twoich reszte Świata...

Remonty w Poznaiu , również w Śremie i wielkopolsce, Malowanie ścian oraz gipsowanie, szaclowanie gładziami oraz tapetowanie w Poznaiu

Firma Remontowa - remonty mieszkań Poznań, malowanie,tapetowanie ścian

Zapraszamy

Kontakt
Paterczyk Tadeusz
ul.Ostroroga 20
63-100 Śrem
woj. wielkopolskie
tel. 692 807 339

Oferta specjalna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów chcemy zaproponować Państwu nastepujące możliwości:
Zapraszamy

Kontakt
Paterczyk Bartosz
63.100 Śrem
woj. wielkopolskie
tel. 667 512 774
email: bartekpaterczyk@vp.pl